Line Up 2022

PÁTEK:

Main stage

16:00          illsmooth & Jandy (liquid deep funk)

18:00          Vojta Violinist (world music / ethno)

20:00          Michal Šeps & Reggiment (reggae)

21:30          The Fialky (punk-rock)

23:00          Madebythefire (experimental post metal)

Stable stage

17:00          Stavební jáma (dokumentární film)

19:00          Eva Vargo (folk / blues / reggae)

20:50          Veronique (alternative)

Bar stage

23:45          DubLeafs (live looping dub)

00:45          Original Kumbash Sound (reggae / dub)

Underground stage

(raggajungle & drum'n'bass night)

22:00          NGR

23:00          Pelish

00:30          Hundread

02:00          Sofiqa

03:30          Jandy

05:00          Cycotron


SOBOTA:

Main stage

10:00          Bombash & Sanpriya (chillout a tradiční dopolední jóga)

11:00          Divadlo Loutek Karlovy Vary: Žebrák a princezna (tibetská pohádka)

13:00          Tiriba (west african drum & dance)

15:00          Lazer Viking (post rock / electro pop)

16:45          Bubolet (reggae)

18:15          Seventh Passion (progresive rock)

20:00          Kalle (post-rock)

21:45          P/\ST (experimental rap)

23:15          Belau (HU) (electronic downtempo)

Stable stage

10:00         Čhadar - cesta po řece (film)

12:00         Igloo Boyz  (rock)   

14:00         Mates von Lunapark (electro folk)

16:00         Improwoo - Jitka Osička & Pavel Maur (improvizace s hudebním doprovodem)

17:30         Pangumpán (folk / poezie)

19:00         Divadlo 100opic: Saframorte! (hudebně divadelní představení)

20:45         Slam poetry exhibition - Dr. Filipitch, Pangumpán, Tomáš Valek, Ing. Puding

22:30         Glajstr Duo (intelektuální porno-pop)

Bar stage

00:30          Ing'n'Lolita (disco / punk /psychedelic)

01:15          Full Contact (funky break)

02:45          DoIt (breakbeat)

Undergroud stage

(techno night)

00:00          Jeery (zenonesque)

01:30          Dejmor (techno)

02:30          Mejra NSK 

04:00          bq

05:30          Bombash (acid techno)


NEDĚLE

Main stage

11:00          Nepal Sound System (reggae / dubwise)

13:00          Ing. Puding (alternativa)

14:30          Divadelní jednota Brázda (divadelní skeče)

15:30          Hippy Hou (reggae / folk / ethno)

17:00          Tomáš Valek (hard folk)

19:00          All Stars Survivors (afterparty)

 

Změna programu vyhrazena.


Partneři: