Nefestík - festival, který se ti dostane do hlavy!

Nefestík, to není jen tak nějaký letní festival. A to nejen prostředím, kde se koná, ale hlavně celkovou atmosférou.

Rozsahem nevelká, ale uměleckou kvalitou i žánrovým rozptylem nemalá přehlídka (nejen) nových objevů na poli alternativní hudební tvorby Tě chytí za srdce! Od folku přes nu-jazz, rytmy reggae a punk až po post hard core, drum´n ´bass či psy-tekk. Program festivalu doplňují divadelní představení a slam poetry, umělecké výstavy a workshopy či filmové projekce.

Prehistorie festiválku se datuje kamsi do léta 2003, kdy na fotbalovém hřisťátku na pokraji nepomucké čtvrti Zelený Důl vypukl první NepalFest (RIP 2007). Jeho dospělejší a menší reinkarnace se od června 2012 koná každým rokem pod jménem Nefestík v malebném areálu Zelenohorské pošty

Mapa areálu:

 

Nefestík se konám ve stylovém, historickém a zároveň milém až domácím prostředí. Hlavní stage na zahradě staré barokní pošty. Bar (s nevšední nabídkou rumů) najdete v bývalém čeledníku, do bývalé stáje se vejde scéna další, komornější. Z kolny na nářadí vznikne improvizovaný výčep s buřtotékou a další výčepy a stánky jsou po nádvoří i před domem. Ve vstupní hale zámečku se koná vernisáž výstavy, ve sklepě vypuknou DJské orgie a nocovat se dá vzadu na zahradě.

Celá akce stojí na lásce, radosti a toleranci.

Kdo poznal, chce přijet zas a zas!

Neváhejte a pojďte s námi oslavit příchod léta!


Partneři: